Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çamaşırlarımızın haftalar boyu güzel kokmasını nasıl sağlarız?

6,735
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çamaşırlarımızın haftalar boyu güzel kokmasını nasıl sağlarız?

Çamaşırlarımız tertemiz olsun diye sayısız işlemden geçirir, bu temizlik kokusu haftalar boyu çamaşırlarımızda, havlularımızda, nevresimlerimizde kalsın, dolabı her açtığımızda mis gibi havluların kokusu içimize dolsun isteriz. Ancak kimi zaman daha ütülemeden, kimi zaman da dolapta kullanılmayı beklerken çamaşırlarımızdaki temizlik kokusu uçup gider. Eğer siz de çamaşırlarınızın haftalar boyu güzel kokmasını istiyorsanız, deterjanınız ile birlikte mutlaka konsantre yumuşatıcı kullanmalısınız. 

ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı, içerdiği parfüm kapsülleri ile çamaşırlarınızın yıkandıktan 10 hafta sonra bile güzel kokmasını sağlar. Ambalaj üzerinde belirtilen miktarda yumuşatıcı kullanmanız yeterlidir. Çamaşırlarınızı yıkandıktan sonra ıslak halde çamaşır makinesinde bekletmeden, hemen asın. Eğer imkanınız var ise, çamaşırlarınızı hava alacak şekilde kurutun. Kuruyan çamaşırlarınızı bekletmeden ütüleyip yerlerine yerleştirerek de istenmeyen kokulara maruz kalmalarının önüne geçebilirsiniz. Böylece yıkandıktan 10 hafta sonra bile dolabınızı açtığınızda mis gibi çamaşırlarınızın kokusunu içinize çekebilirsiniz. Ayrıca konsantre yumuşatıcı kullanarak, hem dolabınızda yerden tasarruf edersiniz, hem de sadece bir kapak kullanmanız yeterli olacağından makinenizi ve doğayı korursunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat