Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çamaşırlardaki kan lekesi, ter lekesi ve meyve lekesi gibi lekeler nasıl çıkarılır?

6,737
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çamaşırlardaki kan lekesi, ter lekesi ve meyve lekesi gibi lekeler nasıl çıkarılır?

Hepimizin çamaşırlardan çıkartmakta zorlandığı inatçı lekeler vardır. Kan, yağ, vişne, çamur gibi bu zorlu lekeler sıklıkla karşılaştığımız ve günlük çamaşır temizliğinin dışında ekstra zaman ve çaba harcadığımız lekelerdir. Standart deterjanlar en sık görülen gündelik leke tiplerine özel olarak geliştirilir ve içerisinde yer alan enzimler sadece bu lekeler üzerinde etkili olur. Ayrıca lekeli çamaşırlarınıza ne kadar çabuk işlem uygular ve yıkarsanız, lekelerin çıkması o kadar kolay olur. Aksi bir durumda, inatçı kirleri çıkartabilmek için ek işlemler uygulamanız gerekebilir.

ABC Matik, bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanan Evity multi enzim kapsül teknolojisi sayesinde 93 farklı lekeyi tanır ve beyazlarınızı bembeyaz yaparken, renklilerinizin canlılığını korur. Ayrıca, standart deterjanların çıkartamadığı inatçı lekeler ile karşılaştığınızda, sprey formdaki leke çıkarıcılar ile hızlı çözümler üretebilirsiniz. ABC Axprine'i kirli bölgeye uygulayın,  çamaşıra uygun yıkama programında paket üzerinde belirtilen miktarda deterjan kullanarak yıkama yapabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat