Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çamaşırlardaki inatçı lekeler nasıl çıkartılır?

6,367
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çamaşırlardaki inatçı lekeler nasıl çıkartılır?

Çamaşırlarımız tertemiz olsun diye sayısız işlemden geçirip, bembeyaz ve lekesiz olsun diye çabalarız. Gösterdiğimiz tüm bu çabaya ve özene rağmen, çamaşırları makineden çıkartıp temizliğini kontrol ettiğimizde yine de lekelerle karşılaşır ve hayal kırıklığına uğrarız. 

Çünkü deterjanlardaki enzimler gündelik kirler gibi en sık görülen leke tiplerine özel olarak geliştirilir ve her enzim sadece o lekede etkili olur. Bu nedenle, deterjanların çıkartamadığı inatçı lekeler ile karşılaştığınızda, sprey formdaki leke çıkarıcılar ile hızlı çözümler üretebilirsiniz. 

ABC Axprine'i kirli bölgeye uygulayın, daha sonra paket üzerinde belirtilen miktarda deterjan kullanarak çamaşıra uygun yıkama programında ABC Matik ile yıkama yapabilirsiniz. ABC Matik, içerdiği Evity multi enzim kapsül teknolojisi sayesinde içeriğindeki farklı enzimler ile 93 farklı lekeyi tanır ve çamaşırlarınızı tertemiz yapar.  

Ayrıca lekeli çamaşırlarınıza ne kadar çabuk işlem uygular ve yıkarsanız, lekelerin çıkması o kadar kolay olur. Aksi bir durumda, inatçı kirleri çıkartabilmek için ek işlemler uygulamanız gerekebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat