Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Büyük memeli kadınlar nasıl sütyenler tercih etmeli?

8,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Büyük memeli kadınlar nasıl sütyenler tercih etmeli?

Büyük meme önemli bir sorun kaynağı olabilir. Bu nedenle büyük memeli kadınlar sütyen seçerken dikkatli olmalı ve doğru sütyenleri seçmeli. Büyük göğüslü kadınlar özellikle taşıyıcı özellikli sütyenleri tercih etmeli. Büyük memeli kadınlar için sütyen memenin yer yerini kavrayacak ve destekleyecek şekilde olmalı. İri memeler ağır oldukları için sütyenin askılarının ve sırt kısmının da kalın olmasına dikkat edilmeli.

Seçilecek sütyenin üretildiği malzeme de çok önemli. Özellikle günlük kullanım için pamuklu ve nefes alan kumaşlardan yapılmış sütyenler tercih edilmeli.

Büyük memeli kadınlar abiye kıyafet giyerken doğru sütyen seçimi yapmalı. Büyük göğüslü kadınlar abiye kıyafet için sütyen seçerken yine memeyi tamamıyla saracak ve destekleyecek modelleri seçmeli. Abiye kıyafette kalın askılı sütyen kullanılamayacağı için birkaç saatliğine ince askılı sütyenler takılabilir. Ancak bunlar sürekli veya günlük kullanım için pek uygun sayılmazlar.

Büyük memeli kadınlar toparlayıcı, elastik özellikli sütyenleri de tercih edebilir. Bu tür sütyenlerin balenleri olmaz ve her iki memeyi de sıkmadan biraraya getirip toparlayarak gerekli konforu sağlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat