Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun ucu estetiği hangi durumlarda yapılır?

24,476
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun ucu estetiği hangi durumlarda yapılır?

Burun ucu estetiği burnun diğer kısımlarında; burun sırtında, yanlarda ve tabanlarda hiçbir sorun yokken, sadece burun ucundaki sorunların giderilmesi için yapılan operasyonlardır. 

Burun ucu aşağıya doğru sarkık, geniş, çok dar, mandalla sıkılmış gibi ya da asimetrik şekillerde olabilir. Burun ucu burun estetiklerinde en dikkat çekici, doğal ve yüze uyumlu burun estetiği felsefesinde en önemli nokta olduğu için burun ucu estetiği oldujça önemlidir.

Burun ucunun burun estetiğindeki etkilerini öğrenmek için "Burun estetiğinde burun ucu estetiğinin önemi nedir?" başlıklı videomuzu izleyebilirsiniz.

Burun ucu estetiği operasyonu, diğer burun ucu estetiği operasyonlarına nazaran çok daha basit, yaklaşık bir saat süren, genel anestezi yerine lokal anestezi ile bile yapılabilen, günübirlik, tampon ve alçı gerektirmeyen, ameliyat olduktan sonra 2 - 3 gün içerisinde işe dönülebilen, basit, kolayca uygulanabilen operasyonlardır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat