Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği ameliyatı olmanın avantajları nelerdir?

10,637
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği ameliyatı olmanın avantajları nelerdir?

Öncelikli olarak burun estetiği ameliyatı için bize başvuran kişilerin bu konuda gerçekten kendi özgür iradesiyle operasyona karar vermiş ve kendini hazır hisseden kişiler olması en önemli koşuldur. Bu kararı almış bir birey içinse başarılı geçmiş bir burun estetiği ameliyatının hem fizyolojik hem psikolojik olmak üzere pek çok avantajlarından bahsedebiliriz.
 
Burun şekline ait kusurların düzeltilmesi ve varsa nefes alma sorunlarının giderilmesi amaçlanan bu cerrahi işlem yalnız estetik kaygıları değil aynı zamanda deviasyon, burun etleri, valv yetmezliği gibi sorunlara da kalıcı çözüm olabilecek, en çok tercih edilen estetik cerrahi işlemlerin başında gelir.  
 
Burun estetiği ameliyatı öncesinde burundan nefes alma problemi olanlarda, ameliyattan sonra çoğunlukla nefes almada düzelme olduğunu gözlemliyoruz.
 
İşte tüm bu sebepler burun ameliyatı olmak isteyen bir birey için fizyolojik anlamda öncelikli avantajlar olarak sayılabilir.
 
Diğer yandan burun estetiğinden sonra kişinin özgüveninin arttığını, psikolojik olarak eskiye kıyasla daha iyi hissettiğini, kendine daha fazla özen gösterdiğini, bu sayede sosyal olarak pozitif etkilendiğini de rahatlıkla belirtebiliriz. Bu sonuçlardan yola çıkarak burun şekil ve işlevindeki olumlu değişikliklerin direkt olarak kişinin hayatına da olumlu anlamda yansıyabileceğini söylemek mümkündür.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat