Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

3,098
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği dediğimiz zaman, daha kalkık, daha büyük, daha yuvarlak, daha çekici kalçalardan bahsederiz. Çünkü kadınlar genel olarak günümüzde daha yuvarlak ve daha büyük kalçalar istiyorlar. Bunun için de Brezilya'daki kadınları örnek alıyorlar. Çünkü oralarda bu tarz kalça büyütme operasyonları oldukça sık yapılıyor. Ancak Güney Amerika gibi bölgelerde protez ameliyatı ile beraber yağ enjeksiyonu da kullanılıyor. Popoya, memelere takılan silikon protezlere benzer protezler kalçaya konuluyor, bir miktar da yağ enjeksiyonu yapılıyor. 

Türkiye'deki uygulamalarda ise yalnızca yağ enjeksiyonu yapılıyor. Çünkü Güney Amerika ya da Jamaika taraflarındaki halkın istediği tarzdaki bir popo büyütmeye Türk halkı çok fazla rağbet etmiyor. Onlar genelde basenleri ile beraber kalçanın da büyük olduğu, kocaman bir kalp şeklini alan popodan ve incecik belin olduğu bir görüntüden hoşlanıyorlar. Türk halkı  ve Avrupalılar genelde boşlukların doldurulduğu, poponun daha diri, daha kıvrımlı, kavisli durduğu bir popo şeklinden hoşlanıyor. Bu nedenle Brezilya tipi popo büyütmede, kalça büyütmede Türk doktorlar genellikle sadece yağ enjeksiyonu ile yetiniyor. Bu enjeksiyon teknikleri de Türk halkının arzu ettiği görüntü için de yeterli oluyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat