Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği için hangi teknikler kullanılır?

2,062
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği için hangi teknikler kullanılır?

Brezilya tipi popo büyütmede biz özellikle Body-Jet evo adı verilen özel bir cihaz kullanılır. Buna aynı zamanda su püskürtmeli liposuction - water assisted liposuction (WAL) adı da veriliyor. Body-jet evo ile alınan yağlar su püstkürtülerek, gevşetilerek alındığı için aynı zamanda hem püskürtüp, gevşetip aynı anda daha düşük bir negatif basınçla çektiği için yağların yaşayabilme ihtimali, normal klasik liposuction veya diğer yöntemlere göre oldukça yüksek. Bu yöntem yağlara daha az zarar veriyor çünkü sadece cihaz, bu tip yağ transferleri için özel olarak üretilmiş bir cihaz. 

Transfer için alınan yağ alma işlemlerinde hem alış basıncı hem de çekiş biçimi çok önemli olduğundan bu işlemlerde alış basıncı özel olarak ayarlanmış ve yağları en haz hasarlayan cihazlar kullanılmak zorunda. İşlemin sonucunda bu cihaz kendine özel konteynerında biriktiriyor. Orada da yağlar yıkarak biriktirildiğinden yağlar canlı kalıyor ve sonrasında kullanılabilir, ihtiyaç olan bölgelere enjekte edilebilir halde tutuluyorlar. 

Brezilya tipi popo büyütme işlemlerinde Body-jet evo dışında ultrasonik lipoliz (vazer) tekniği de kullanılabiliyor. Bu cihazda da alınan yağlar bir Body-jet evo'da alındığı kadar yaşayabilirliği yüksek olmasa da normal klasik sistemlere göre çok daha yüksek. Bu nedenle her iki tip cihazla da alınan yağlar kalça dikleştirme, popo büyütme işlemleri için kullanılabiliyor. Her iki teknoloji de kalça büyütme için son derece avantajlar sağlıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat