Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyun estetiği nasıl yapılır?

15,850
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boyun estetiği nasıl yapılır?

Boyun bölgesi insan yüzünde yaşı en fazla ele veren bölgedir. Yüzün estetik anlamda gençleştirilmesi yeterli olmaz. Boyun, özellikle profilde de açının yumuşaması, gıdı dediğimiz oluşunun yerleşmesiyle yaşı fazlasıyla ele verir. 

Boyun estetiği ve boyun germe ameliyatları

Boyun bölgesine estetik ameliyat uygulamak istediğimiz zaman en sık deri bolluklarını gidererek çene altındaki açının net bir şekilde ortaya çıkmasını isteriz. Çünkü gençlerde de ya da genç olması gerekenlerde böyledir. Bunun için de boyun bölgesine tek başına müdahale etmeyiz. Çünkü oradaki deri bolluklarını gidermek istediğimiz zaman aslında alt yüz bölgesinden başlatmak gerekir. Oradaki deri bolluklarını kulak arkasında küçük bir bölgeden ve görünmeyecek şekilde kulak arkasına doğru iterek, yüz germenin devamı gibi düşünebiliriz ama oldukça aşağılara inerek tüm boyun derisini serbestleştirdikten sonra deri altındaki dokuları kulakların arkasına ve yukarılara doğru asarak boyun derisindeki fazlalıkları gideririz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat