Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boşandıktan sonra ilişkide ne gibi sorunlar yaşanabilir?

2,965
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boşandıktan sonra ilişkide ne gibi sorunlar yaşanabilir?

Boşandıktan sonra insanlar aslında bir prova yapmış, bir şey öğrenmiş oluyorlar. Dolayısıyla boşanma ilişkiye yeni bir boyut getirebiliyor. Daha önce yaşanan bazı hataların tekrarlanmasının önüne geçebiliyor. Bazı insanların ilk evliliklerinde çözüm olarak gördükleri bir şey ikinci evliliklerinde veya ikinci ilişkilerinde geçerli olmayabilir. 

Örneğin bir kadının eşinin birinci evliliğinde gözü çok dışarıya kaçıyor. O kadın eşini sürekli kısıtlayarak, denetleyerek ilişkiye bir düzen getirmeye çalışıyor. Ancak o düzenin içerisinde eşi düzgün davranmaya devam edebildi, ilişkisi başka bir nedenden dolayı bitti diyelim. İkinci ilişkisine başladığı zaman aynı düzeni, aynı denetimi yapmaya kalkabilir. Ancak ikinci eşi çok daha özgür ruhlu, hiçbir şekilde bunların sökmediği; özgür ama ahlaklı, eşine hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok sadık biriyse, birinci ilişkide geçerli olan sıkı denetim mekanizması burada çok ters tepebilir. Dolayısıyla birinci ilişkiden öğrendiklerinizi farkında olmalı ama bazı öğrendiklerinizi unutabilmeli, yeni bilgilere açık olabilmeliyiz. Bu çok önemli bir şeydir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat