Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,882
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar, 1 Temmuz itibari ile Merkür durağanlığına son vererek maddi kaynaklar alanınızda hız kazanmaya başlıyor olacak. Siz de bir süredir düşündüğünüz yatırım için fırsatlar yaratabilirsiniz.

Venüs'ün maddi kaynaklar alanınızda geziniyor olması gösteriyor ki, hem harcamalar gündemde, hem de kazançlar. Napolyon gibisiniz Temmuz'da...  Yalnız siz kazançlar konusunda düşünürken, yakın çevrenizden bir akrabanız veya kardeşinize de destek olmak durumunda olabilirsiniz. 

Paranın bir kısmı seyahate bir kısmı da kardeşlere gidiyor olabilir. Dediğim gibi, Temmuz da gelirlerde hareketlilik söz konusu. Ayrıca Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi de gösteriyorki, belki bir kontrat imzalıyorsunuz.  Yakın çevre değişimi yaşıyorsunuz, belki bazı Boğalar kendi evlerine çıkıyor olabilirsiniz. Gündeminiz çevre değişimi ve bu değişim ile birlikte maddi anlamda bir fırsat veya yatırımlarda daha rahat ilerlemeniz. 

5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Plüton ve Güneş arasında gergin bir açı olacak. Bu dönem özellikle içsel ihtiyaçlarınızın ön planda olduğu bir süreç olacaktır. Özellikle sizler için belki kardeşlerinize destek olmak durumunda olduğunuz, onlar için biraz endişe duyduğunuz bir etki verebilir. Onların önemli değişimine şahitlik ediyor olabilirsiniz.

12 Temmuz'da Yengeç ve Oğlak aksında Dolunay yaşayacağız, sizler için de bu Dolunay Ay'ın özellikle ilk yarısında yaptığınız kararlarınızı sorgulama süreciniz olabilir. Yeni başlangıçların bir muhasebe süreci gibi düşünün. 18 Temmuz'da Venüs'ün Yengeç burcuna geçiyor olması ile birlikte evet hayatınızda yeniye düzen hazırlamak, değişimi isteği, seyahatler de fırsatlar. Kimi Boğalar içinde eğitimde mükafatların alınması olacaktır.  

Temmuz enerjisi sizi yeni ortama kesinlikle hazırlıyor diyebilirim. 16 Temmuz'da Jüpiter Aslan burcuna geçiş yapacak, Aslan sizler için yuva koşullarınız anlamında. Jüpiter'in bu alana geçişi, sizin gibi kalıcılık isteyen Boğalara yuva ile ilgili fırsatları da getirecektir. Özellikle Aslan burcunda kalacağı 1 yıl sizler için yerleşme, köklenme ailenizden destek alabileceğiniz fırsatları beraberinde getirecektir.

26 Temmuz'da Mars nihayet Akrep burcuna geçiyor ve günlük temponuzda bir nefes almanıza imkan tanımaya karar veriyor. Fakat Mars'ın Akrep burcunda olacağı süreç boyunca şunu söylemeliyim, birlikte ortaklık yaptığınız kişi veya firmalar ile mevcut koşulları yeniden gözden geçirirsiniz. Eşiniz'in hayatında önemli bir karar olabilir, veya sizin  iş ortamınızda bir değişim getirebilecektir. 

Ay sonu gibi Mars'ın Akrep burcuna geçişi ile birlikte, çevrenizdeki koşulları çok daha rahat analiz edebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Hayatınızda size dost olan, olmayan, size fayda getiren veya getirmeyen koşulları çok daha net fark ettiğiniz bir süreci başlatacak Mars'ın geçişi. Ortaklıklarınızda kararlar aldığınız, yeni teklifleri değerlendirdiğiniz, yeni fırsatlara açık olduğunuz bir enerji ile kapatıyor olursunuz Ay'ı.

Temmuz genel etkiler düşünüldüğünde, yeni anlaşmalar, ortaklıklar, yeni başlangıçlar ön planda olacak sizler için. Keyifli ve neşeli günler dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat