Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,857
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, haftaya salı günü Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay etkileri ile başlıyoruz. Duygusal ve sezgisel alanlara daha fazla yoğunlaşmanıza olanak verecek dolunay, pazartesiden itibaren etkilerini belli etmeye başlayacak diyebiliriz. 

Boğa burcu bu hafta

Dolunay sizin adınıza sosyal alanlarınız, hayatınızdaki gelişme ve ilerleme bekleyen hedeflerinizi revize etmenizi sağlayarak, bunlarla ilgili adım atma cesaretinizi öne çıkarabilir. Diğer yandan arkadaş çevrenizle ilgili halledilmesi gereken meseleler artık sonuca ulaşacak. 

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın. 

Çarşamba gününden itibaren sizi bilinçaltınıza yönlendirecek olan etkiler, sorumluluklarınızı, hedeflerinizi gözünüzde büyütmenize neden olabilir, özellikle eş ve partnerinizle ilgili üstünü örtüğünüz alanlara fazlasıyla takılı kalabilirsiniz. Geçmişle ilgili konuların bu dönemde sizi meşgul etmesine izin vermemek ruhsal dengeleriniz için doğru olur. 
Cumadan itibaren burcunuza geçecek olan ay, haftasonu boyunca kişisel alanlarınızı aktive ederken, ruhsal olarak da sakinleşmenizi ve olayları daha mantıklı görmenizi sağlayacaktır. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat