Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,043
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta başı eşiniz, iş ortaklıklarınız ve ikili ilişkileriniz adına sorumlulukların arttığı, organize olmakta daha rahat olabileceğiniz, tedbirli olmayı tercih ederek, risk almadan işlerinizi yürütme eğiliminizin yüksek olduğu etkiler var.

Boğa burcu haftalık yorumu

Bu hafta boyunca etkili olacak Mars - Güneş karesi, sağlığınız, çalışma alanlarınız, meslektaşlarınız ve size bağlı çalışanlarla ilişkileriniz adına keskin etkiler barındırıyor. Bağışıklık sisteminize dikkat etmek, kendinizi iyi korumak, sağlığınız bu hafta önemli. Yakın çevreniz ve özellikle kardeşlerle olan ilişkilerinizde meseleleri büyütmeden ele almaya gayret edin.

Haftalardır devam eden Merkür gerilemesi etkisi nihayet son buldu. Özellikle parasal alanlarda bir süredir sıkışık giden ve sizi yoran etkiler yerini özellikle bankacılık ve finansal konularda daha akıcı bir alana bıraktı. 

Parasal konularda hayatınızda tıkanan enerjiler bu haftadan itibaren açılıyor. Bu etki perşembeden itibaren para alanınızda gerçekleşecek Venüs - Merkür işbirliği ile daha bereketli enerjiler içine girmenizi sağlayacak. 

Perşembeden itibaren eğer konuşma, eğitim, satış ve pazarlama gibi konularda çalışmalarınız varsa, kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz enerjiler sizi destekleyecek.

Burcunuzun yöneticisi Venüs ile Mars arasında, hafta ortasından itibaren aktif olacak uyumlu açı, duygusal alanlarda kendinizi daha rahat ifade etmenizi ve bir süredir beklettiğiniz adımlar adına cesur kararlar ve başlangıçlar yapabileceğinizi de gösteriyor.
 
Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay, eğitim ve turizm sektörlerinde uğraşılarınız varsa dikkat etmenizi ve organizasyonlarda planlı olmanızı gerektiriyor. Özellikle hafta sonu cumadan itibaren, bilhassa cumartesi uzun yolculuklar ve her türlü seyahatte dikkatli olmalı ve tedbirli davranmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat