Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,581
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Haftanın ilk günü olan pazartesi günü, iletişim alanlarınız oldukça yoğun olacak. İş ve güncel hayatınızda telefon trafiğiniz, görüşmeleriniz, ticari çalışmalarınız açısından yoğun bir gün olacak diyebiliriz. Ancak sorumluluklarınız adına dikkatli adım atmalı. Vereceğiniz sözleri ölçerek ve düşünerek aktarmalısınız. Yani düşünmeden konuşmayın.

Salı ve Çarşamba günü, iş ve ticari konularda özellikle anlaşmalar ve kontratlarla ilgili, hızlı gelişen durumlar olabilir. Bu alanlarda durumları çok yönlü düşünerek ele alın. Çarşamba, özel alanlarınızda daha rahat etkiler söz konusu olurken,  özellikle eğlence sektörüyle ilgili konularla ilgileniyorsanız aktif bir gün olabilir. 

Perşembe günü mesleki konular, iş arkadaşlarınızla olan kontaklar hassas etkiler taşımakta. Özellikle iş konularında iletişimde dikkatli olun, yanlış anlaşılmalara ve açık etkiler taşıyacaksınız. Diğer yandan çocuklarınız varsa, onlarla ilgili üzerinde durmadığınız veya çözmeni gereken işlere yönelmek durumda kalabilirsiniz. Duygusal konularda Perşembe daha kontrollü ve tedbirli olmanız gerekmekte. 
Cuma günü iş ve idari alanlarda gerginliklere karşı tedbirli olun. Hem iş alanlarınız, hem de özel hayatınızdaki sorumluluklar ve  görevleriniz önünüze fazlasıyla gelebilir. Düzenli olmaya ve neyi ele alırsanız alın, programlı davranmaya çalışın. 

Hafta sonu, özellikle Cumartesi günü ise sağlık konularında toparlamanız gereken konular varsa bunlara eğilebilirsiniz. Bir süredir aksatılan testlerin yaptırılması, hastane işleri veya doktor görüşmeleri gibi? Öte yandan gündelik işlerinizde toparlama yapmak, düzenlemeye gitmek adına da bilhassa Cumartesi güzel bir gün diyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat