Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

836
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu

Hafta başı pazartesi ve salı günleri Ay sizi ev ve ailenizle ilgili konulara yöneltirken, bir süredir beklettiğiniz işlerle ilgili artık harekete geçmek ve yenilenmek istediğiniz artıyor. 

Boğa burcu haftalık yorumu

Pazartesi günü ev ile alakalı konularda eşiniz veya partnerinizle sürtüşmelere açık enerjiler var. Bu nedenle dikkatli olun. Çalışıyorsanız benzer etkiler iş ortaklarınızla ilgili alanları da içeriyor. 

Salı günü Merkür gerilemesinin bitmesi ile maddi alanlarınızda, bankalarla ilgili işlerinizde 3 haftadır devam eden sorunlar ve duraksamalar toparlanmaya başlayacak. 

Merkür hafta sonuna kadar durağan dediğimiz bir aralıkta ilerleyecek. Bu etki Merkür?ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kaldırsa da, hafta boyunca özellikle finansal konularda ilerlemek ve sonuç almak hala zorlayabilir. Bu hafta sonuna kadar maddi alanlarınızda şartları zorlamayın. İlerlemek adına önümüzdeki haftadan itibaren etkiler hız kazanacak.

Bu hafta Ay iki kez güncel hayatınızı etkileyecek şekilde açısız ilerleyecek, boşlukta kalacak. İlki olarak salı günü öğle saatleri 14.00'dan itibaren Ay boşlukta kalıyor. Salı günü öğlen 14.00'dan itibaren çarşamba günü öğle saatlerine kadar herhangi bir konuda başlangıç yapmak desteklenmiyor. Bu aralığı gündelik ve rutin işlerinizle oyalanarak geçirmelisiniz. Önemli konularda, özellikle ev ve ailenizle ilgili alanlarda ve ilişkileriniz, çocuklarla ilgili konularda başlangıç yapmamalısınız. 

Perşembe günü Ay ile Venüs arasındaki sert açı parasal konularda piyasalarında gerilimli bir aralıktan geçeceğine işaret ediyor. Borsa, spekülatif parasal kaynaklarınız, komisyon ve benzeri maddi beklentilerinizde şartları iyi etüt etmeli ve acele karar vermemelisiniz. 

Cuma günü öğlen saatlerine kadar Ay hem burç değiştiriyor, hem de açısız ilerliyor. Bu nedenle cuma yaklaşık olarak öğleye kadar temkinli olmalı, başlangıç yapmamalı ve daha çok beklemede kalarak, atmanız gereken bir adım veya başlangıç olursa da bunu cuma günü öğleden sonra 13.00'dan sonraya planlamanız daha verimli olmanızı sağlayacaktır.

İlişkileriniz adına cuma günü öğleden sonra daha rahat olacak olan etkiler sanatsal konular, estetik alanlar ve partnerinizle diyaloglarınız açısından güzel etkiler veriyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat