Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,242
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta başı pazartesi ve salı günleri burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi dikkat çekici ve aktif kılacak. Pazartesi ve salı günleri beslenmenize dikkat edin. İştahınız açık olacak, karbonhidrat alımından uzak durun.  

Boğa burcu haftalık yorum

Salı günü sezgileriniz yükselirken, özellikle idealleriniz ve yapmak istedikleriniz adına gerçekçi olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Sabırsızlık, hemen sonuca gitme isteği sizi düşünmeden hareket etmeye itebilir, dikkat edin. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmak ve kendi fikirleriniz de diretmemek gerekmekte.

Çarşamba gününden itibaren, alışverişlerinize dikkat etmeniz gerekmekte. Gereksiz ve ihtiyaç dışı alımlara eğilimli olacaksınız. 

Çarşamba gününden itibaren alışverişlerinizde planlı olmanız önemli olacak. Ayrıca maddi konularda hassas olacak etkiler, parasal alanlarda dikkatli olmanızı gerektirmekte. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle maddi konularda saat 15.00'dan itibaren yeni başlangıç yapmayın, günün geçmesini bekleyin.

Perşembe günü iş ve mesleki alanlarda gerginlikler, disipline olmakta zorluklar, diplomasi gerektiren konuları iyi yönetememe eğilimi söz konusu. İş alanlarınızda perşembe günü temkinli olun. Ayrıca kazalara eğilim olacağı için evde, işte ve trafikte dikkatli olmakta fayda var. 

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizin adınıza kardeşler, yakın çevreniz, kısa vadeli planlar, eğitim, yayıncılık, yakın  arkadaşlar alanlarınızda gerçekleşiyor. 

Yeni Ay enerjileri ev ve aile alanlarınıza ilginizi arttırırken, bu konulardaki hedeflerinizi revize edebilir. Duygusal alanlarda iniş çıkışlar ve karar vermekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizle ilgili daha önce bilmediğiniz bir durumun ortaya çıkması, sizi şaşırtan bir haber almanız olası. 

Hafta sonu Yeni Ay'ın ardından, gökyüzünde temkinli olmanızı gerektiren enerjiler var. Sağlığınıza dikkat etmeniz doğru olur. Kısa yolculuklarda dikkatli olun. Konuşmaya, iletişime, uzun süredir görmediğiniz arkadaş ve akrabaları görme söz konusu. Renkli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat