Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,214
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, pazartesi ve salı günü kariyeriniz, iş konuları, çalışma hayatınız adına hareketli olacaksınız. 

Özellikle işiniz ve sosyal içerikli uğraşılarınızda yaratıcı ve katılımcı olacak, sonuç odaklı davranabileceksiniz. Eğer bu hafta iş hayatınızla ilgili önemli görüşme ve işler varsa, özellikle pazartesi destekleyici etkiler var. Ancak pazartesi ve salı günü elde edeceklerinizi çalışma ve uğraşlar sonucu alma potansiyeliniz de söz konusu. 

Bu hafta başı pazartesi ve salı günlerini sorumluluklarınızdan kaçmadan durumları ele alabilirseniz, yoğun ama verimli olabilecek etkiler söz konusu.

Çarşamba günü sosyal alanlar, arkadaşlar veya çevrenizden gelecek destekler sizi rahatlatacak. Hafta ortası daha dışa dönük ama bir yandan da hareketli ve olayların üzerine giden etkileriniz var. 

Maddi alanlarda bu hafta çarşambadan itibaren daha dikkatli olmalı ve özellikle banka ve benzeri işlerinizde dikkatinizi toplayarak hareket etmelisiniz. 

Perşembe günü duygusal alanlarda ve kişisel konularda kendinize güven sorunu ve hem ilişkileriniz açısından, hem de gündelik hayatınızda ele aldıklarınız adına çatışmaya daha yatkın olmanıza neden olabilir. Perşembe günü duygusal konularda hassas olabilirsiniz. 

Cuma günü enerjiler sizi içe dönmeye ve kendinizle kalmaya zorlayabilir. Cuma günü hafta sonuna girerken, dışarda olmaktan çok yalnız olmak veya sizi rahatlatan alanlarda kalmak daha iyi gelebilir. 

Cuma ve cumartesi günü duygusal konularda önemli meseleleri veya durumları ele almak adına uygun enerjiler bulunmuyor. Bu nedenle olayların üzerine gitmeyin ve bu iki günü biraz akışa bırakarak ve kendinizi zorlamadan geçirmeye gayret edin. 

Zihniniz fazlasıyla yoğun ve gergin olabilir. Kararlar alma ve uygulamak adına cuma ve cumartesi enerjiler destekleyici değil. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat