Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,549
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu hafta başı kariyer ve iş alanlarınızda ilerleyecek olan ay, işinizle ilgili konulara sabit fikirli bakmanıza neden olabilir.

Boğa burcu haftalık burç yorumu
Salı gününden itibaren Ay Balık burcuna geçerken, Salı ve Çarşamba günleri gökyüzünde oldukça akıcı enerjiler var. Maddi kaynaklarınız, sosyal alanlarınız, çevrenizden alacağınız destekler artarken, çevrenizle iletişim halinde olacaksınız ve haberleşme trafiğinizde artıyor.

Hafta ortası Salı ve Çarşamba bir süredir bekleyen hedefleriniz, amaçlarınız sürpriz şekilde gelişme gösterebilir.

Hafta başı Merkür'ün iletişim alanınıza geçmesiyle bu haftadan itibaren başlayan 3 haftalık dönemde, yakın çevrenizle ilişkiler, alacağınız destekler sizi rahatlatacak. Kısa yolculuklar artabileceği gibi, bir süredir bekleyen duran yakın vadeli planlarınız adına da daha akıcı etkiler var. Ayrıca ev ve gayrimenkul konularında cesur adımlar atabilir, beklettiğiniz planlarınızı harekete geçirebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü sizin biraz geri planda kalmaya meyil ettirecek Ay enerjisi, kendi alanlarınızda olma istediğinizi yükseltirken, plan ve organizasyon yapma, bir süredir duran aksayan konuları kendi içinizde planlama adına destekleyici. Hafta sonu ise burcunuzda ilerleyecek olan Ay, hem dışa dönük olmanızı hemde yemekli görüşmeler ve davetler adına yoğun olacağınızı gösteriyor. İştahıza dikkat edin ve özellikle karbonhidrat alımında iradeli davranmaya çalışın. Ay burcunuzda ilerleyeceği hafta sonu boyunca kilo almaya meyilli yapacaktır.

Sevgili Boğa burcu haftanın size güzellikler getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat