Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,840
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, pazar gecesi gerçekleşen Dolunay enerjileri bu haftaya vurgu yapacak. Dolunay sizin adınıza kariyeriniz ve iş alanlarınızı tetikledi. 

Bu hafta iş ve kariyer alanınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Öncelikle yarım kalmış bitmeyen konular sonuçlanıp tamamlanabileceği gibi, kariyerinizle ilgili yeni fırsatlar sözkonusu olabilir. Dolunay enerjisi ev ve aile konularında özellikle de yuvanız ve gayrimenkul alanlarınızda bir süredir üzerinde durduğunuz konularda sonuç almanızı olumlu yönde etkileyecek.

Boğa burcu bu hafta

Bu hafta pazartesi ve çarşamba günleri arası Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, sosyal alanlarınızda arkadaşlarınıza, akrabalara yönelik yardımlar ve fedakarlıklar yapmanıza olanak sağlayacak enerjiler verecek. Bu süreçte çevrenizin sorunlarına daha açık ve yardımsever olacaksınız.

Çarşamba gününden itibaren cumaya kadar içinize dönebilir, kontrolü elinizde tutmak yerine kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz ki doğrusu da bu olur. Bu süreçte şartları zorlamadan özellikle maddi konularda gelir gider dengenize dikkat etmek doğru olacak.

Cuma gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, üzerinizdeki ölü toprağını da atmanızı sağlayacak. Bireysel alanlar, kişisel konular cuma gününden itibaren hafta sonu boyunca etkin olacak. 

Hafta sonu beslenmenize dikkat edin. Yağlı ve ağır beslenmeden uzak durun. Aksi halde hafta sonunu birkaç kilo almış olarak kapamanız olası olabilir. Bedeniniz her zamankinden daha fazla yağ depolama eğiliminde olacak. 

Sevgili Boğa burcu, verimli ve keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat