Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

7,669
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Geçtiğimiz yıl bilhassa yükselen burcu Boğa olanlar için ilişkiler, evlilik veya aşk alanlarında bazı aşılması gereken sıkıntılar nedeniyle yorucu geçti. Bu sene Şubat ayından itibaren ikili ilişkiler alanınızdan çıkan Satürn seneyi, birliktelikleriniz, eşinizle ilişkileriniz, partnerinizle durumunuz açısından Şubat ile Haziran arasında daha esnek ve önceye göre sakin geçirmenize olanak verecek. Diğer yandan sizi zorlayan evlilik, ilişki veya beraberlik adına bu yıl Şubat ile Haziran arasında hareke geçmeniz, bırakmanız gerekenlerden ayrılarak, kendinize ilişkiler açısından yeni bir yol belirlemeniz söz konusu. 

Temmuz ayında burcunuza geçecek olan Venüs, ilişkiler açısından şanslı periyodunuza işaret etmekte. Bu süreç özellikle bekar Boğa burçları veya yükselen Boğa açısından dikkat çekici olacağınıza işaret etmekte. İlişkiler ve duygusal hayatınız açısından diğer şanslı bir döngü de bu yıl Ekim ayına işaret etmekte. Ekim ayında aşk ve ilişkiler alanınıza geçecek olan Venüs sizi yoğun şekilde destekleyecek. 

2017 yılı 4 Mart ile 15 Nisan arasında gerçekleşecek Venüs gerilemesi sizin için önemli bir döneme işaret etmekte. Venüs, burcunuz yöneticisi olarak bu yıl yapacağı gerilemede eski ilişkileri yeniden karşınıza çıkarabilir ki eski bir beraberlikle ilgili kafanızın karışmasına neden olabilir. Veya beklemediğiniz şekilde arkadaş çevrenizden birisi ile romantik bir birliktelik içine girebilirsiniz. Unutmayın ki Venüs gerilemesi döngüleri bittikten sonra siz veya karşı taraf aynı duygular içinde olmayabilirsiniz. Bu nedenle bu yıl Mart ve Nisan aylarında aşk ve ilişkiler açısından temkinli ve daha realist bir bakış açısına geçmek faydanıza olacaktır. Gerilemesi bittikten sonra uzun süre ilişkiler ve aşk alanınızı tetiklemeye devam edecek olan Venüs, bilhassa Mayıs ayında duygusal konularda hareketli bir süreç geçirmenize neden olabilir. 

Bekar Boğalar veya Boğa yükselenler 2017'de evlenme veya evlilik için adım atmaya Ekim, Kasım ayları ile Temmuz ayında daha yakın olabilirsiniz. Venüs gerilemesi süreci olan Mart ayı ve 15 Nisan'a kadar olan süreçte ise nikah, nişan veya benzeri evlilik konularında başlangıç yapmayın.

2017 yılının son Merkür gerilemesi Aralık ayında gerçekleşecek ki ilişkiler, evlilik ve eş alanlarınızda oluşacak bu gerileme devam eden evliliğinizde yılın son döngüsünde kararlar vermenize, radikal adımlar atmanıza neden olabilir. Dolayısı ile ilişkiler ve evliliğiniz adına yılın son ayını iyi yönetmeniz önemli olacak.  

Sevgili Boğa burcu veya yükselen Boğalar, 2017 yılının size aşk ve ilişkilerde şans getirmesini dilerim. Ümit ederim ki gönlünüzce sevgi içinde bir sene geçirin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat