Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,010
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar,

Hint Astrolojisine göre geçtiğimiz yılın başından bu yana kariyer alanınızda ikamet eden Ketu, kontrol edemediğiniz veya sizin dışınızdaki gelişmeler nedeniyle birçok zorlukla uğraşmanıza ve mücadele içinde bir süreç geçirmenize neden oldu.  Sorumluluklarınız artarken, sonuç almanız veya çalışmanızın karşılığını bulmanız daha zor olmuş olabilir. 2017 yılının ilk yarısında ise kariyer ve statünüzle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu yıl da tutulmalar ağırlıklı kariyer ve aile alanlarınızı etkileyecek. Şubat ayında gerçekleşecek yılın ilk iki tutulması iş ve ev alanlarınızda önemli kararlar vermenizi, geçen sene yoluna koyamadığınız veya ilerleyemediğiniz iş alanlarınızı düzene koymanızı sağlayacak. 

Bu sene yaşayacağınız etkiler geçen sene belirsiz olan bir çok iş konusunu daha net bir hale getirmenize olanak sağlayacak. Özellikle Şubat, Mart ve Ağustos, Eylül aylarında kariyer konularında hayatınızda majör değişiklikler söz konusu olabilir. Bu yıl farklı sektörler veya alanlardan teklif alma veya yurtdışından, başka bir şehirden iş fırsatları yakalamanız olası. Ancak ev ve aile konularına da önem vermek zorunda kalabilir, ev ile iş arasında dengeleri oturmak adına bazı isteklerinizden fedakarlık yapmak durumda olabilirsiniz. 

2017?de iş ve eviniz, aileniz, kendi iç dengelerinizi veya kişisel alanlarınızı birlikte yürütmeniz gerekecek. Dengede kalmanız ve programlı olmanız bu nedenle önemli. 

Gayrimenkul, inşaat, emlak alanlarında veya bu alanların yan kuruluşlarında yürüttüğünüz işleriniz varsa gelişmelere açık olacaksınız. Bankacılık sektörü, finans alanında çalışıyorsanız özellikle kredilerle ilgili konularda bu yıl temkinli olmanız yerinde olacaktır. Geçen yıl boyunca ortaklı alanlarınız, proje işleriniz, yurtdışı kontaklarınızı zorlayan  Satürn, bu sene Şubat ayından itibaren bu alandan çıkarak ortaklaşa yürüttüğünüz işleri ve yurtdışı kontaklarınızı rahatlatacak. Şubat ile Haziran arası başkalarından gelen maddi kaynaklarınız, prim, sigorta gelirleri, kira gelirleri açısından dikkatli olmakta fayda var. Bu alanlardan gelen gelirleriniz varsa Şubat - Haziran arası şartların değişebilme olasılığına karşı maddi konularda temkinli olun.  

15 Nisan ile 26 Mayıs arasında burcunuzda ikamet edecek Mars, genel olarak hayatınıza tempo ve hareketli bir süreç getirirken, maddi konular, kredilerle ilgili işleriniz, bankacılık alanları, gayrimenkul ve emlak işleri açısından temponuzu hızlandıracak. Girişimler, yeni işler ve atılımlar açısından bu yıl 15 Nisan ile 26 Mayıs arası Mars sizi aktif tutacak. 

Bu yıl 12 Eylül'e kadar olan döngüde iş ve kariyer konularında elde edeceklerinizi uğraşı ve mücadele ile almak durumunda kalabilirsiniz. Şartlar değişerek, başlattığınız girişimleri yeniden değerlendirmek zorunda sizi bırakabilir. Diğer yandan yılın ilk yarısının teması daha çok tamamlama, bir önceki yıl başladığınız ama bitiremediğiniz işleri sonuçlandırma üzerine olacak. Sonbahar ve bilhassa Eylül ortasından itibaren etkisini hissetmeye  başlayacağınız Jüpiter transiti ile meslek ve kariyer alanlarınızda yeni fırsatlar ve teklifler gelecek. 

Sevgili Boğa burcu, 2017 yılının size bolluk ve bereket ile gelmesini, işlerinizde her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim. Sevgiler...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat