Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,686
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Çok hareketli bir Ocak ayı bitti. Şubat nispeten biraz daha rahat. Özellikle Ocak ayında Merkür retrosu devam ettiği süreç boyunca maddi konularda çok hareketlilik vardı. 

Şubat'ın ilk haftasında parasal konularda biraz daha stres söz konusu olabilir. Harcamalarınız daha çok seyahat, eğitim konularına olacak. Kendinizi kariyere hazırlıyorsunuz. Güneş ayın 19'una kadar Kova burcunda ilerliyor ve 8 Şubat'ta da yeni ay olacak. Yeni ay, yenilik, yeni başlangıçlar getirir. 

Genel olarak hedefler biraz daha netleşecek. Kariyerinizde bir terfi durumu ve iş görüşmelerinde bir hareketlilik olabilir. Venüs ayın 17'sine kadar haritanızın seyahatler alanında ilerliyor. Seyahatlere, eğitim-öğretime maddi kaynaklar yaratacaksınız. 

Karşıt burcunuzda Mars ilerlemekte ve bütün Şubat ayı boyunca bu alanda olacak. Aslında hayatınızda rekabete de çekildiğiniz bir süreç olacak. Bir işe başladığınızda karşınızdaki insanların tepkileri de sizin için önemli olacak. Kendinizi çok baskılamamaya ve iletişimde dikkatli olmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Mars, Mart'ın ilk haftasında Yay burcuna geçecek ve dolayısıyla Şubat ayı iletişim için önemli.

14 Şubat'ta Merkür ve 17 Şubat'ta Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Kova burcuna geçişi güzel, çünkü iletişim olarak üstlerinizden alacağınız destekler adına keyifli enerji olacak. Asıl keyifi Güneş'in ayın 19'unda Balık burcuna geçişiyle yaşayacaksınız. Güneş bu alana geçtikten sonra biraz daha denge yaratmaya başlayacaksınız. Kendinizi biraz daha iyi, iyimser, umutlu, dışa dönük, sosyal hissetmeye başlayacaksınız.

Ayın 22'sinde Başak burcunda bir dolunay olacak. Bu kendinize ve ailenize biraz zaman ayırmanız gerektiğini farkettirecek. Özellikle kendinizle ilgili hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Ayın sonuna doğru enerjiler biraz daha eğlence, kendinize zaman ayırma adına olacak. Şubat ayı kariyer adına son derece dikkat çekici, bir yenilik arzunuz devrede olabilir.

Mart ayında görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat