Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

2,563
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar,


Öncelikle yeni bir yılda merhaba. Bu ay sizin için ilişkiler önem kazanacak. Bunlar eşiniz, sevgiliniz veya ortaklıklarınız olabilir. Mars, karşıt burcunuza 3 Ocak'ta girecek ve tüm ay boyunca bu şekilde kalacak. Bu ay rekabete açık bir ay. Aynı zamanda farkındalığınız artacak, hayatınızda kim dost, kim düşman, size neler iyi geliyor; bu gibi konuları sorgulayacaksınız. 

Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Sizler için son derece dost bir enerji. 10 Ocak'ta bu alanda, Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın enerjisi bir konuda karar vermenizi sağlayacak. 

5 - 26 Ocak tarihleri arasında bir Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde parasal konulara biraz daha özen göstermeniz gerekecek. Aynı zamanda aşk, ilişkiler alanlarında gerçekleşecek bazı yanlış anlaşılmalar söz konusu. Bu anlamda dikkatli olmanızda fayda var. Merkür retrosu aynı zamanda eski aşklarla karşılaşma, tesadüfler getirebilir. Bu ay özellikle kariyer ve kişisel gelişim alanlarında bir araştırmaya girebilirsiniz. Ticaret ile uğraşıyorsanız bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz; örneğin mallarınız gümrükte beklemek durumunda kalabilir. Bu ay evrak işlerinde daha temkinli ve titiz olmalısınız. 

Güneş, ayın 20'sinde kariyer alanınıza geçiş yapacak ve 24 Ocak'ta da Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Aslan ve Kova aksı tetikleneceği için ay sonuna doğru kariyer ve yuva ile ilgili önemli gelişmeler öncelikleriniz arasına girecek.

Mars'ın gelişi ile birlikte ilişkiler, ortaklıklar önem kazanırken, sizin de beklentileriniz artabilir, bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Ay sonunda gerçekleşecek dolunay da tüm bunların farkındalığını getirebilir ve kararlarınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. 

Merkür retrosu uzak çevrelerle iletişimde dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Email trafiğine de dikkat etmelisiniz. Bu ay Venüs'ün hareketi size maddi kaynaklar adına olumlu etkiler getiriyor. Ortak gelirler anlamında da avantajlısınız. Örneğin eşiniz ya da ortağınızın gelirlerinde bir rahatlama olabilir ya da ailenizden maddi destek alabilirsiniz. 

Ay sonundaki dolunay sizi son derece etkileyecek; yuvam, kariyerim, beklentilerim diyeceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat