Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Mayıs 2016'da neler yaşayacak?

3,757
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Mayıs 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu ay bolca retro var. Burcunuzdaki Merkür retrosu 24 Mayıs'a kadar devam ediyor. Bu sizler için çok önemli çünkü Merkür burcunuzda retro yapıyor. Biraz geriye dönük düşünüyorsunuz. Kendiniz hakkında bazı kararlar almak istiyorsunuz. Stratejik düşünmek, kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bütün bunlar sizler için önemli. Biraz içselleşeceksiniz. Çevrenizin bu anlamada dikkatini çekebilirsiniz. Gelecek ile ilgili durumları da gözden geçireceksiniz.

Venüs yönetici gezegeniniz ve ay sonuna kadar burcunuzda. Dolayısıyla şanslısınız, avantajlar yakayabileceğiniz bir aydasınız. Merkür retrosu da eski bir bağlantı, fikir adına bir avantaj, şans getirebilir.

Bu ay özellikle siz dikkat çekiyorsunuz. Bütün gezegenler burcunuzda. 20 Mayıs'ta Güneş kaynaklar alanınızda geçene kadar Güneş de burcunuzda. Bu nedenle önceliğiniz kendiniz ve yapacaklarınız. 

Jüpiter 11 Mayıs itibari ile düz pozisyona geçiyor. Bu güzel bir haber çünkü şanslar, fırsatlar Jüpiter enerjisidir ve Jüpiter ile ilişkilidir. Düz pozisyona geçmesi destekleyici rol oynayacağı anlamına gelir. Çünkü Satürn ile de çok zor bir enerjisi vardı bu zamana kadar. Düz pozisyona geçmesi Satürn enerjisinden de uzaklaşacağı, kurtulacağı anlamına geliyor.

Burcunuzu da çok dost enerjisi olduğu için size şans ve fırsat getirebilir. Özellikle Merkür ve Venüs'ün burcunuzda olması ve Jüpiter ile 11-15 Mayıs'ta yapacağı çok dost, çok pozitif görünüm bu dönemleri çok iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret ediyor. Zihinsel olarak kendinizi yükseltmeye, araştırmaya, aynı zamanda dışa dönük olmaya gayret edin. 

20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçmesi sizin için çok önemli çünkü kaynaklar, para anlamında çok önemli. Merkür kaynaklar yöneticiniz olduğu için demek ki bu ay sizin için parasal konular önemli. Mars retrosu Yay burcunda. Para aksınızı tetikliyor. Kaynak artırma, ortak kazanımlar önemli hale geliyor.

Ailevi konular önemli bu ay. Aile büyükleri ile ilgili durumlar, sağlık masrafları ön plana çıkabilir.

21 Mayıs'ta bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay da Mars etkili ve para aksınızda gerçekleşecek. Para ile ilgili birtakım konular var. Bütçe yapıyorsunuz, miras, başkalarından elde edilecekler kaynaklar alanınızda bazı hareketler var. Merkür retrosu nedeniyle ay boyunca düşünce içinde olacaksınız. Bir yatırım kararı alabilirsiniz. Beklediğiniz kazanç artırma durumları ile ilgili bazı stres ve sıkışık durumlar söz konusu. Merkür, fazla düşünmeniz nedeniyle birtakım fırsatları kaçırma riskini de gösteriyor. Atak olmaya ancak ekonominizle ilgili önemli bir karar alıyorsanız tabii ki dikkatli davranmaya önem vermelisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat