Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

2,678
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğalar, Kasım ayında ikili ilişkileriniz ve aşk hayatınız ön plana çıkacaktır. Güçlü ve önemli kişilerle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkilerinizden güzel bağlantılar kurabilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kişisel ve duygusal ihtiyaçlarınızın ön planda olacağı bu süreçte, ilişkilerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerin sonuçlarını alabilir, çevrenizden güçlü destekler bulabilirsiniz. Somut değerlere önem verebilir, sonuçların kalıcı olmasına özen gösterebilirsiniz. 

10 - 11 Kasım tarihlerinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars - Plüton kavuşumu ile inançlarınız doğrultusunda harekete geçmek isteyebilir, tutkulu ve hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Gelecekteki hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için kendi gelişiminize öncelik vermelisiniz. 

13 - 15 Kasım tarihleri arasında Mars  Uranüs karesi ani gelişen durumlara sebep olabilir. Bu tarihlerde beklenmedik tepkiler göstermeye ve ani çıkışlarda bulunmaya fazlasıyla açık olabilirsiniz. Sakarlıklara ve kazalara dikkat etmeli, sağlığınıza özen göstermelisiniz. 

17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte ilişkilerinizde özgürlüğe önem verebilir, merak ettiğiniz gizemli konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde maddi-manevi destekler bulabilir, karşılıklı paylaşımlardan keyif alabilirsiniz. 

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Ortaklaşa iş teklifleriyle karşılaşabilir, kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Yaşamı ve ölümü düşünebilir, bilmediğiniz yeni bilgiler edinebilirsiniz. Öğrenme arzunuz yüksek olacaktır. Bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. 

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Kontrolünüz dışında gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde ani gelişen olaylar oluşabilir. Yaşadığınız olaylar inançlarınızda köklü değişimlere neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili farkındalıklarınız artabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat