Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

991
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bizleri çok hareketli bir Eylül bekliyor. 1 Eylül'de, yeni aya girer girmez Başak burcunda bir Güneş tutulması oluyor. Haritanızda Başak burcu çocuklar, aşk hayatını, yaratıcı yönleri, girişim yapmak istediğiniz konuları anlatıyor. Dolayısıyla bireysel motivasyonunuzu artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Başak size son derece dost bir burç. Bireysel hobileriniz, başlamak istediğiniz birtakım konular, kişisel gelişim alanları gibi konuları açığa çıkaracak bir tutulma bu. Güneş tutulması aynı zamanda bir yeni ay enerjisi olduğundan kalbiniz boşsa size yeni bir aşk, anne baba olmak istiyorsanız bunlarla ilgili konuşmalar, girişimler getirebilir.

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması olacak. Güneş tutulmasının hemen karşısında bir dolunay enerjisi geliyor. Bu da çevre ve çevre desteği, gelirler ile ilgili yeni atılımlar, hayata karşı daha umutlu bir enerjiyi barındırıyor. 

23 Eylül'e kadar Merkür retrosu var. Bu sizin için önemli çünkü Merkür kaynaklar alanınızı yönetiyor. 23 Eylül'e kadar parasal konulara, yatırımlara dikkat etmelisiniz. Hobileriniz gibi konular için kişisel masraflarınız artabilir, seyahat etmek isteyebilirsiniz. 

Yönetici gezegeniniz Venüs 23 Eylül'e kadar Terazi burcunda. 23'ünden sonra ise karşıt burcunuz olan Akrep burcuna gelip yerleşecek. Bu da gösteriyor ki 23'üne kadar günlük temponuzda, iş hayatınızda, çalışma arkadaşlarınızla iyi, dengede bir ilişki içerisinde olacaksınız. 23'ünden sonra evli iseniz eşinizin hayatında güzel bir şey söz konusu olabilir. Bekarsanız ilişkiler konusunda kafa yormaya başlayacaksınız. Ortaklı işler, ortak projeler konularında avantajlar yakalayabilirsiniz. Venüs'ün karşıt burcunuza gelip yerleşmesi size ilişkiler anlamında olumlu enerjiler getiriyor.

Tüm bunların yanı sıra, Mars, 27 Eylül'de Oğlak burcuna geçiş yapıyor. 27 Eylül'e kadar ise Yay burcunda. Yay burcunda Satürn de olacak. Efor, enerji, ortak kazanımları artırmakla ilgili konulara dikkat çekiyor. Ortak bütçeyi nasıl artırabilirim, nasıl daha fazla kazanım elde edebilirim gibi konulara kafa yoracaksınız. 

27'sinden sonra Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bu sizin burcunuzu da destekliyor. Kiminiz eğitim, seyahatler anlamında avantajlar yakalıyorsunuz, kiminizin devam eden davası veya hukuki bir süreci varsa bunlar ön plana çıkıyor, süreçler hızlanıyor. Ancak Mars 27 Eylül'de geçiş yapacağı için Mars'ın enerjisini daha çok Ekim ayında göreceksiniz. Çünkü orada Plüton var ve Mars onunla kavuşacak. Ona, Ekim ayı burçlarında ayrıca değineceğiz.

Genel etkilere baktığımızda günlük hayat, çocuklar, neşe, keyif gibi alanlar olumlu anlamda dikkat çekiyor.

9 Eylül'de Jüpiter Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu önemli bir geçiş çünkü Terazi burcunda 1 yıl boyunca kalacak. Sizin günlük hayatınız, çalışma temponuz gibi konularda etkili. İş arkadaşlarınız, çalışma ortamlarınız, sağlığınız adına destekler almaya başlıyorsunuz. Bereketli bir döneme giriyorsunuz. İş başvurularınız veya bir iş konusunda araştırmalarınız varsa burada şansınız yükselmeye başlıyor. Çünkü Jüpiter sizi çalışma ortamlarınız, çalışma koşullarınız adına destekliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat