Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu erkeği nasıl elde edilir?

6,692
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu erkeği nasıl elde edilir?

Boğa burcu erkeği değer vermekle ilişkilendirilir. Sizi hayatına aldığı andan itibaren belli bir değer verecek, sizi rahat bir şekilde yaşatmak ve sizi mutlu etmek için çaba gösterecektir.  

Boğa erkekleri fazla konuşmayı sevmezler. Genelde güven, sadakat ve mutluluk arayışı içerisindedirler. Değerli eşyalarla, değerli insanlarla; her zaman maddi bazı durumlarla ilgilenmeyi çok severler. 

Boğa erkeğini elde etmenin yolları

Boğa erkeğini mutlu etmek istiyorsanız, onun midesini ve aklını doyurmalısınız. Onun sonsuz güven ve huzur arayışına cevap bulmanız gerekir. 

Boğa erkekleri başarılı, hırslı, çalışkan erkeklerdi, tuttuklarını koparırlar. Bir Boğa erkeği fakir bile olsa, her daim zengin ölecektir. 

Boğa erkeği için güven duygusu çok önemlidir. Bir Boğa erkeğinin hayatına girebilmeniz için size güven duyması, sizi beğenmesi çok önemlidir. Fiziksel ve ruhsal olarak sizi çekici bulması gerekir. 

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları

Boğaların gelenekçi bir kafa yapıları vardır. Sizin onun ailesi, hem kendi ve hem de onun çevreniz ile olan uyumunuzu inceden inceye inceleyecek, buna dikkat edecektir. Dolayısıyla Boğa erkeğini hayat alanınıza çekmek istiyorsanız öncelikle geleneklerine düşkün, hayata sıkı sıkıya bağlı ve kariyerinizde başarılı bir kadın olmanız gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat