Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

34,317
kez izlendi
Puan: 4.59 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Boğa erkeği, Venüs'ün özelliklerini taşıyan, içinde dişil özellikler yoğun olan bir yapıya sahip olduğu için yaratıcılık gerektiren işlerde başarılıdır. Yeraltı konularıyla çok ilgilenebilir. Arkeolog, madenci olabilir, değerli, yarı değerli taşların ham çıkarılmaları ile ilgilenebilir.Finans onun için kaçınılmazdır. Özellikle de üçüncü dekanatta doğan Boğa erkekleri alt kadrodan, yani mutfaktan başlayıp kurumun tepesine kadar çıkar.

Patronlarına saygılıdır

Sessiz ve sakin olduğu için arkadaşlarıyla daha az sosyal ilişkiler kurar. Patronlarına son derece saygılıdır. Ama sorunlarını aktarmadığı için problemlerle karşılaşabilir. Bu nedenle, Boğa erkeklerinin karşılaştıkları sorunları astlarına ve üstlerine mutlaka ifade etmeleri gerekir. İfade etmezlerse mutsuz olurlar.Adım adım tepeye giderler. Ama zirveye geldikleri anda arkalarını dönüp gidebilirler! Bu onların en zayıf taraflarından biridir.

Ondan iyisini bulamazsınız

İstikrarı yakalayarak o merdivenleri adım adım çıkıp, bir mimar titizliğiyle iş hayatını inşa ederek muhteşem sanat eserleri ortaya çıkardıktan sonra o noktada vazgeçmemelerini öneriyorum.İlişkileri gayet sıcaktır. Güvenilir tiplerdir. Ağzı sıkıdır, çok iyi sırdaştır. Burçlar skalasında onlardan daha iyi bir eleman ve yönetici bulmak zordur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat