Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,024
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Geçmişten gelen borçlarınız ve ödemelerinizi kapatmak adına bu dönemde yeni fikirler gündeme gelebilir. İnsanlarla iletişiminizi daha çok gelir elde etmek adına kuracaksınız. Bilgi alışverişinde bulunacaksın.

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Sizin için de ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle beraber daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Partneri olmayan Boğalar bu dönemde bir ilişkiye başlayabilir. Hali hazırda ilişkisi olanlar ise ilişkilerinden keyif alacakları bir döneme giriyorlar. 

6-12 Kasım 2017 Haftası Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Maddi konularda gelişmeler olabilir. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte iletişim trafiğiniz artacak ve yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. İç dünyanızda kendinizi mutlu ve neşeli hissedebilirsiniz.
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız ve eğlenceli bir hafta sonu geçireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat