Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

854
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması duygusal karışıklıklar yaşamanız, dost düşman ayrımını yapmak zorunda kalacağınız önemli dönüşümleri sizin adınıza daha vurgulu kılmakta. 

Boğa burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek olan tutulma, hayatınızda gizli yürüttüğünüz ilişkiler, kendinize sakladığınız önemli konuları adına ani gelişmeler verebilir. 

Tutulmayı izleyen orta vadeli dönemde kişisel alanlarınıza daha fazla dönük olacak, kendinizle ilgili yeni kararlar alabileceksiniz. 

Hayatınızda başkalarıyla rekabet ettiğiniz alanlar birden öne çıkabilir. Önünüzdeki süreçte daha fazla mücadele ve sizin dışınızda gelişen durumlarla ilgili planlamadığınız gelişmeler yüzünden yeni bir dönemi planlarınız dışında başlatmak söz konusu. 

Orta vadeli dönemde sağlığınıza dikkat edin ve sağlıkla ilgili önemsemediğiniz konulara biraz daha özen göstermeye çalışın. 

Bu dönemde çalışma ve mesleki konularda düşmanlara ve rakiplere karşı gardınızı her zamankinden daha yüksek tutmak zorunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta tutulmanın gerçekleşeceği çarşamba günü rutin konularla ilgilenip yeni başlangıçları ve önemli adımları tutulma gününe denk getirmemeye gayret edin. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat