Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

608
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya iş ortamınızda veya rutin işlerinizle ilgili bir türlü netleştiremediğiniz konuların gündeminizi meşgul ettiği ama yönsüz bir enerji ile başlıyorsunuz. Kayboldum dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin. Aynı gün akşam üzeri enerji birden sabitleniyor, partnerinize odaklanmaya başlıyorsunuz... Tutkulu düşünceler de kafanızda.

Hafta ortasına kadarki enerji Ay'ın Başak stelyumuna olumlu açısıyla ikili ilişkiler ve aşk konularınızın hayli güzel akmasına yardım ediyor. Gayet dengede, duygularınızı rahat ifade ettiğiniz bir zaman dilimi. Bunu değerlendirmelisiniz. Konuşulacak önemli bir mesele varsa, işte doğru zaman.

Hafta ortası enerji Ay Yay'a geçtiğinde yine değişiyor. Gündeminiz bu sefer finansal konular, kredi borçlar oluyor ve biraz kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Merkür de retro olduğundan gerçekçi olmayan şartları zorlamamakta fayda var. 
Haftayı uzak seyahat planlarken veya bir eğitime kayıt olarak kapatabilirsiniz.

Haftanın en önemli olayı haftanın sonunda. Sevgili Boğalar, şans gezegeni hayatınızda başka bir yaşam alanına geçiyor. Geçen seneyi aşk ve çocuklar, hayattan keyif alınan konularla ilgili şans ve fırsatlarınızla geçirirken artık bu sene biraz daha iş ortamınızdaki bolluk ve bereket sizi bekliyor. Daha çok çalışmak zorunda da kalabilirsiniz. Sağlığınıza da bu arada ihmal etmeyin bu sene.

Sevgiyle kalın, esen kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat