Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

816
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta sizin için özellikle iş konularında çok güzel fırsatlar var. Yönetici gezegeniniz Venüs, perşembe günü Kova burcuna geçiş yapacak. Böylece siz de kariyeriniz, iş konularınız üzerine inisiyatif alabileceksiniz. Farklı fikirlere imza atabileceksiniz. 

Haftaya Ay, Kova'da başlıyoruz ve Ay'ın Mars ile kavuşum açısı var. İşyerinde birtakım gerginlikler veya acele karar vermek yanılgılara düşmenize neden olabilir. Biraz daha dikkatli olun, sakin hareket edin. 

Haftanın ikinci yarısında Ay, Balık burcuna geçiyor. Sosyal ortamlarınızda daha çok öne çıkacaksınız. Arkadaşlık haneniz, umutlarınız, hayalleriniz için savaşmak gereken bir süreçte olacaksınız. İşyerindeki veya arkadaş ortamında tanıştığınız kişilerle iş yapabilme fırsatı olabilir. Konuları ağırlıkla işe bağlayacağınız bir haftadasınız.

Aşk ve ilişkiler alanında, karşıt burcunuz Akrep'in yönetici gezegeni Mars ve Ay kavuşumu ile başlıyoruz haftaya. Biraz gergin ortamlar olabilir, konuşmalarınız agresif olabilir. Eşiniz işe konsantre olmanızı veya kariyerinizde bu denli yükselmenizi bastırmak istiyor olabilir. Bu konu sizi rahatsız edebilir. Bunları konuşmalı, halletmelisiniz. 

Haftanın sonunda Ay Koç burcuna geçecek. Daha canlı, atik, iyi bir atmosferde olacağız. Sizler bunu içsel dünyanızda hissedecek, dışarıya yansıtmayacaksınız. Böyle olması da sizler için daha kârlı olacak.

Kendinize iyi bakın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat