Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

732
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 

Yeni ay sizin 3. hanenizde gerçekleşecek. Yani kardeşler, yakın çevre ilişkileriniz, komşular, yakın arkadaşlar, akrabalar hanenizde yeni bir oluşum yaşanacak. Belki yeni birileri eklenecek. Belki onlardan duyacağınız bir haber sizi motive edecek. İletişim becerilerinizin arttığı, pazarlama, gazetecilik, basım yayın, reklam, her türlü sözlü ve yazılı iletişiminiz yeni bir oluşuma tabi tutulabilir. 

4 Temmuzda gerçekleşen bu yeniay yeni bir şeyleri başlatmakla ilgili olduğu için uzun süredir aklınızda olan bir blog açmak, websitesi kurmak veya var olanı geliştirmek gibi bilgisayar işleriniz de gündeminizde olacak. 

Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor. Evinizde davetler vermek için plan program yapabilirsiniz. Buna ek olarak bayram için hazırlık ve ev alışverişleri, gidilecek yerler gibi listeler hazırlayacağınız bir süreçte olacaksınız. 

Hafta boyunca Satürn - Neptün karesi ve Plüton karşıtlığı bazı şeylere gölge düşürmez umarım. Uzak akrabalar veya eş tarafınızdan akrabalar ile yakın çevre akrabalarınız arasındaki gerginlikler sizi de üzebilir. Bu, tabii ki tüm Boğalar için değil, bazı Boğalar için geçerli olacak. Hafta boyunca güzel bir açıda devrede. Sizleri de çok ilgilendiren bir açı bu Venüs Mars üçgen görünümdeler. Sevdiğiniz kişiyle barış içinde ve huzurlu olacaksınız. 

Keyifli bir hafta olsun. Herkese iyi bayramlar dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat