Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

913
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Ay Akrep'te ikili ilişkiler partnerlik alanınızda başlangıç enerjileri ile haftaya başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle ortağınız veya eşinizle önemli imzalar arifesinde olabilirsiniz. Merkür - Plüton  uyumlu açısıyla da detayları derinlemesine analiz edecek görüşmeler yapabilirsiniz uygun bir ortam var.

Güneş de Neptün ile üçgen yaptığından sosyal çevreniz, dahil olduğunuz gruplar ve  dostlarınız da sizin ilişkinize veya ortaklığınıza destek veriyorlar ve doğru tavsiyeler veriyorlar değerlendirebilirsiniz.

Ay Yay'a geçince biraz daha dışa dönük bir enerjiye bürünüyorsunuz. Ortak yatırım alanlarında yeni fikirler yaklaşımlar keşfetmek arzusundasınız.  Ay'ın vesta üçgeni ile beraber parasal konularda sorumluluk gereken işlerinizi kolaylıkla bütünlük hissederek hallediyorsunuz. Hatta bir şekilde bu uğraşlar sizi şifalandırıyor. Sadece Ay kuzey düğüm karesi ile detaylar üzerinden geçmekte fayda var. Satürn ile de ayaklarımız zaten yere basıyor.

Hafta sonunda Ay Oğlak burcunda seyahatine başlıyor. Siz de uzak seyahat planları, reklam tanıtım işleri , yabancılarla işler konusuna ciddiyetle odaklanıyorsunuz. Ay Venüs kavuşumu ile de tatlı sert bir hava hakim. Ay Kuzey düğüm olumlu açıları da hilal fazı enerjisiyle birlikte başlangıçları destekliyor. Ay Jüpiter karesi ile biraz abartıya kaçıran enerjiye dikkat edelim çünkü Ay'ın Mars kavuşumu da bir taraftan bize hadi diyor. 

Ay Uranüs üçgeni ile içsel uyanışlara açığız. Rutinleri biraz kırmak istiyoruz. Farklı duyguları hissetmek istiyoruz.  Haftayı işinize odaklanarak bitiriyorsunuz.

Bu haftaki Merkür Kiron üçgeni ile kalbinizi rahatça dinleyebilmeniz dileğiyle.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat