Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

668
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya partnerinizle, iş ortağınızla belki de bir müşterinizle ilgilenerek ve detayları değerlendirerek başlayabilirsiniz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de eşlik ettiğinden bir dostunuzdan veya sosyal çevrenizden de çok ciddi bir duygusal destek görebilirsiniz. Kesinlikle sizi rahatlatacak biri. İyi ki var diyorsunuz sanki. Plüton sekstili ile de konu yurtdışı konularına bağlanabilir. Merkür üçgeni ile de bu güzel enerjiyi iş ortamınıza da yansıtacağınızı söyleyebilirim.

Hafta ortasına geldiğimizde Güneş - Satürn uyumlu açısıyla iş ortamınızda iletişiminizde gayet net ve istikrarlısınız. Bankalarla bir işiniz varsa yapılandırma için de uygun zamanlar. Zaten yeni ayın hilal enerjisi de yeni başlangıçlar için uygun zamanı işaret ediyor. Ay da Yay da. Bu konularda detaylar yerine spontanlığınızı kullanacaksınız.

Haftanın uyarıs: Mars - Jüpiter karesi ile iş arkadaşlarınızla yurtdışı bağlantılı konularınızda önyargılı olmadığınızdan emin olmaya çalışın. 

Hafta sonuna geldiğimizde gündemimiz Ay Oğlak geçişiyle daha çok yurtdışı bağlantılı bir iş veya eğitim, seminer  konuları olabilir. Harika temeller atıyorsunuz. Güzel başlangıçlarınız olmasını dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere sevgiyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat