Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,535
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar, 26 Ekim Pazartesi günü Ay'ın Koç burcundaki fazı ile başlamak hem enerjinizi yükseltecek, hem de kendinizi çevrenize ifade etmekte zorlanmayacaksınız. 


Bu dönemde duyarlı kişiliğinizi ortaya koyarken, 27 Ekim'de burcunuzda gerçekleşecek dolunay, ileri dönük projelerinizi netleştirmenize yardımcı olacak, özellikle önünüzdeki 6 ay için planlarınızı yapabileceksiniz. 

Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca nerelerde hata yaptığınızı ya da size kimlerin hata yaptığını netleştirirken, evli bir Boğa burcuysanız evliliğiniz ile ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Yükseleni Boğa burcu olanlar için bu döngüde ilişki yaşamak gerçekten biraz daha zorlayıcı olabilir.

Bu hafta kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalara açık olduğunuz için beklemede kalmanız daha doğru olur. Özellikle burcunuzda gerçekleşecek dolunay, size özellikle somut bilgiler aramanızı söylüyor. 27 Ekim tarihinde burcunuzda gerçekleşecek dolunay, başkalarınızı daha kolay yargılamanıza ve geçmiş hatalarınızı zor kabullenmenize neden olabilir. Bu nedenle önemli bir karar alacaksınız 29 Ekim tarihinden sonrasını bekleyin.

29 Ekim sabah sabah saatlerinden itibaren Merkür - Uranüs arasındaki açı sayesinde hem işiniz, hem evliliğiniz ile ilgili çok daha sakin kararlar alma şansınız var. Unutmayın, öfke ile kalkan zararla oturur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat