Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,303
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Güneş artık Terazi burcunda ilerleme başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber çalışma koşullarınız, iş ortamınız, insanlara hizmet ettiğiniz konularda ön plana çıkmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendi yaratıcı kimliğinizi iş konularına aktaracaksınız. Çalışma ve iş alanında güzel gelişmeler bu dönemde olabilir. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Çalışırken, hizmet ederken, iş ortamında veya günlük, rutin işlerinizi hallederken beraber, ortaklaşa hareket ettiğiniz ve size fırsatlar getirecek bazı insanlarla özgürleşmek istediğiniz tarafınızın çatıştığı bir haftadasınız. 

Bu hafta, size şans ve fırsat getirecek insanlara uyum sağlayarak hareket edip, bir diğer yandan da kendi bireysel isteklerinizi ve özgürleşmek isteyen tarafınızı gözetirseniz, bu iki enerjiyi iyi dengeleyebilirseniz çalışma ve iş alanında güzel gelişmeler olacaktır. 

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. İş alanında yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışma koşullarınızla ilgili beklediğiniz haberler varsa bunlara bu dönemde ulaşabilirsiniz. Çalışmayan Boğalar varsa, günlük rutin işlerini halletmek adına güzel destekler alacaklar. Bu dönemde hayatınıza pratik bilgiler girebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat