Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

843
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Yorgun ama mutlu Boğalar bu hafta. Dinginlik ve sakinlik arayışınız ön planda. Çok koşturmalı süreçlerden geçtiniz ve şu an dinlenmek, hayatın keyfine varmak, biraz kendi kendinize kalmak istiyor gibisiniz. 

Boğa burçları doğayla iç içe olmayı, toprakla ilgilenmeyi, yemek yapmayı, müzik dinlemeyi seven Venüs yönetiminde kişiler olduklarından, hayattan nasıl tad alacaklarını da gayet iyi bilir. Yani bu aşamada bir sorun göremiyorum ben. 

Hafta ortasında Ay sizin burcunuza geçiş yapıyor olacak. Özgürlük ihtiyacınız artabilir, enerjiniz yükselebilir. Bu süreçte evdekilerle anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Güneş ve Ay arasında bir kare açı oluşuyor çünkü. Mümkün olduğunca sakinliğinizi korumaya çalışın. Gerçi sizler sakin kalıp kalıp sonra bir anda patlayan ve aşırı agresif bir yapıya bürünebilen insanlarsınız. Bu nedenle aman diyorum dikkat!

Hafta sonunda maddi imkanlarınızla ilgili sorunlar gözünüzde büyüyebilir, ortaklaşa iş yaptığınız kişilerden destek görmeyebilirsiniz. Aşk konularınız için şunu söylemeliyim: Giden gitsin, olmuyorsa zorlamaya gerek yok.

Hoşçakalın, kendinize iyi bakın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat