Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,440
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta burcunuz yöneticisi Venüs ile Uranüs arasındaki sert açı sizi cesur ve fevri adımlara yöneltebilir. Hafta boyunca kısa yolculuklar, eğitim konuları ve kardeşler gibi yakın çevrenizle ilgili alanlarda ani gelişmeler yaşanabilecek. Yolculuk yaparken daha dikkatli olun veya çok gerekli değilse erteleyin. 


Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer bir önemli alan da maddi konulardaki adım ve girişimleriniz. Özellikle internet üzerinden yaptığınız para transferleri, internet hesaplarınız adına uyanık olmanız gereken etkiler söz konusu. Enerjinizi iyi kullanmanız gereken bir hafta var önünüzde. Gereksiz şekilde durumları zorlamayın ve gerek ilişkilerinizde, gerekse iş ve para konularında arzu ettiğiniz bir konuda fazla hırslı veya gözü kara davranmak sonradan üzülmenize neden olabilir. Haftayı fiziksel olarak sakin geçirmek önemli olurken, sağlığınıza ve bilhassa bağışıklık sisteminize özen gösterin. 

Hafta boyunca etkin olacak Merkür rötarı ve Mars ile Neptün arasındaki sert etkiler maddi konular kadar, su kaynaklı sorunlarla uğraşabileceğinize de işaret ediyor. Evinizde veya iş yerinizde su tesisatlarında bozuk veya sorun teşkil eden kısımlar varsa birden uğraşmanızı gerektiren arızalar çıkartabilirler. 

Hafta başı aşk hayatınız veya çocuklarla ilgili konulara yönelmek gerekirken, hafta sonuyla birlikte karşı burcunuza geçecek Ay ile dikkatiniz ikili ilişkilerinize yönelecek. Hafta sonu partnerinizle kıskançlık kaynaklı sorunlar yaşamaya eğilimli olacaksınız, esnek ve sakin olun. Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat