Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

685
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz . Ev aile yuva konularında denenmemişi deneme enerjisi bu.

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Eş, ortaklık, müşterileriniz ile ilgili konularda bilgiler biraz daha ketum akacak. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta; aşk, çocuklar hobiler ile ilgili konularda işlerinizi  layıkıyla bitirme telaşında olacaksınız. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla  işlerinizi hallederken de net, anlaşılır elle tutulur şekilde hallederken, bir yanda da gelişen durumlar ise işbirlikçi  olacak. 

Bu haftanın uyarısına gelince;  Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay2la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyleri, örneğin sosyal ortamlar, arkadaşlarınız ve ortak kazanımlarınızla ilgili konular veya Venüs sizi anlattığınızdan direkt sizinle ilgili olabilir. Ama önemli olan gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmek. Eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs - Jüpiter olumlu açısı ile  de bu konu yapılması gerken işleri hallederken ya da sağlığımız söz konusu ise  çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini anlayacağız.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Partnerimizin maddi kaynakları konusunda gayet ciddi ve mesafeliyiz ya da yaşadığımız her türlü krizde  çizgimiz net ve bakış açımız klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. İkili ilişkiler, evlilik gibi  konularda yeni başlangıçlara niyet edebiliriz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat