Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

886
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz fakat hemen akabinde Ay'ın Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Bu hafta çok önemli bir kavuşum açısı var. Mars - Satürn kavuşumu tam 9 derece Yay burcunda, Antares yıldızı üzerinde gerçekleşiyor. Bu etki sizin ikili lişkileriniz konusunda dikkatli olmanızı, bazı konularda biraz üzülebileceğinizi vurguluyor. Özellikle ortaklık gerektiren konular, işler ve para ödemelerinizde sorunlar olabilir. Eşinizin parasal durumunda zorlanma kısıtlanma yaşanabilir. Güneş de bu hafta başında Başak burcuna geçiş yapıyor. Tüm iyicil gezegenler bu hafta Başak burcundalar ve bir stelyum oluşturdular. Yani bir aradalar ve aynı burçtalar. Dolayısıyla Başak vurgusu artarken aşk ve yeni flörtler hemen kapıdalar aslında. Çocuklarınız ile ilgili konular ön plana çıkabilir veya hamilelik düşünen Boğalar için gebelik durumları olabilir. 

Kişisel zevkleriniz adına ve siz rahatına düşkün, hayattan zevk almasını bilen Boğalar için güzel etkiler mevcut olacak hafta boyunca. Cumartesi ve Pazar günleri Ay Plüton'la karşıt açıda olacak ve Yengeç burcunda seyredecek. İletişim konularında yanlış anlaşılmalar, kırılmalara açık bir zaman dilimi sizler için. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat