Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,191
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen Boğalar,


2 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte hem kendinizi ifade ederken, hem de sevdiklerinizle iletişim kurarken biraz zorlanabilirsiniz.

Son 2,5 yıldır Satürn'ün etkilerinden hakkınızı fazlası ile aldınız. Duygularınızı ifade ederken zaman zaman dış etkenlerden etkilendiniz, insanları yönlendirmek için çok fazla çaba sarf etmek zorunda kaldınız. Çok kolay bir döngüden geçmiyorsunuz. Arkanızda burcunuzda gelişen bir dolunayı bıraktınız. Dolayısıyla haftanın ilk günlerinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

5 Kasım itibari ile Ay Başak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren duygularınız ve hayata bakış açınız esneklik kazanacak.

Eğer evli, çocukları olan bir Boğa burcuysanız ya da yükseleniniz Boğa ise bu dönemde çocuklar ve gençler ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde eğitim ile ilgili konularda araştırmalar yapabilir, fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bu döngüde eleştiriye çok açık değilsiniz. Dolayısıyla fikirlerinizi kiminle paylaştığınıza dikkat etmenizde fayda var.

8 Kasım'da yönetici gezegeniniz Terazi burcuna geçiyor. Bu döngüde kişisel bakımınıza önem verebilirsiniz. Estetik veya bunun benzeri programlara dahil olmak isteyebilirsiniz. Bu döngüde araştırmalarınızı iyi yapmanız tavsiye ediliyor. Dersinizi iyi çalışırsanız isteklerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat