Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

1,092
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya kendinizle, imajınızla ilgili konuları artık yapılandırmaya çalışarak başlıyorsunuz. Ay'ın sırayla Ceres, Neptün, Kuzey Ay Düğümü, Plüton, Merkür olumlu açılarıyla kendinizde değişiklikler yapmaya hayli isteklisiniz. Sosyal çevrenizden ve dostlarınızdan çok hoş destek alıyorsunuz. Yaptığınız görüşmeler, planlamalar da hayli olumlu sonuçlar veriyor. İlerledikçe güzel fırsatlarla karşılaşıyorsunuz. İmaj anlamında ufak dokunuşlar için zamanlama mükemmel. Fikirler de sırayla o kadar güzel akışta ki "her şey ne kadar yolunda gidiyor" dediğinizi duyar gibiyim.

Harika bir Venüs - Mars sekstili var. Venüs siz Mars?ta diğer kişileri temsil ettiğinden ikili ilişkilerinizde harika bir akış var. Ayrıca bu çalışma ortamınızda ortak kazanımlar ile ilgili olarak gerçekten tutkulu bir şekilde istediğiniz şeyleri de size getirebilir. Etrafa bakarken dikkatli gözlemlemekte fayda var. 

Hafta ortasında parasal konularınız gündeminizi oluşturacak. Bu enerji harika başlıyor. Ay - Jüpiter desteğiyle siz çalışma ortamınızdaki parasal getiriden hayli umutlusunuz ama sırayla  Neptün, Satürn, Merkür, Kiron olumsuz açıları sonucunda eşiniz veya ortağınızla bazı konularda fikir ayrılıkları ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Ortak kazanımlar açısından pek de desteklenmediğinizi düşünüp sıkılabilirsiniz. Hissettiğinizi kelimelere dökmek o kadar kolay değil. Bu sebeple yara almamak adına düşünmeden konuşmamak iyi olacaktır. İçsel olarak bir şeyi fark edeceksiniz ve enerji oturacak.

Sevgili Boğalar, hafta sonuna doğru bir hareketlilik var. 

Venüs, Akrep burcuna geçiyor ve eş partner alanınıza ışık tutmaya hazırlanıyor. Kalbi boş olanlara aşk gelebilir. İkili ilişkilerinizdeki hoşluğu kesinlikle fark edeceksiniz.

Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bir ay boyunca çalışma ortamınız , günlük rutin işleriniz ve sağlığınız ile ilgili konular vurgulu olacak. 

Ay, Yengeç burcuna geçince iletişiminizde yakın çevre ve kardeşleriniz önemli hale gelecek. Venüs ile olumu açı sayesinde belki de yapılacak işlerinizi kardeşlerinizle beraber güzelce organize edebilirsiniz.

Ay - Güneş karesi ile karşıt görüşler olabilir. Uzlaşmacı olmak her zaman işe yarayacaktır. Zaten Neptün ?de güzel bir naiflik verecek. 

Merkür - Plüton açısı kesinleşiyor ve bu mutlaka değerlendirilmeli. Çocuğunuzla veya sevgilinizle ilgili ileriye dönük planlar yapmak, derin araştırmalara girmek, önemli bağlantılar kurmak için kesinlikle çok önemli bir zamanlama. 

Haftayı evinizde yuvanızda güzel bir davet vererek geçirebilirsiniz. Evinizi süsleyecek eşyalar alma isteğiniz olacaktır ama 25'ine kadar devam edecek Merkür retrosunu unutmayın. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat