Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,373
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar, 


Ay'ın salı gününden itibaren Boğa burcunda başlayacak hareketi otorite figürleri ile konuşmalarınızın sonuçlarını görmenize yardımcı olacak. Özellikle parasal konulardaki sorunları çözerken, yaşam alanınızdaki düzenlemeler; örneğin yönettiğiniz insanlara, çalıştırdığınız kişilere olan tavrınız çok daha rahat olacak. 

Kendinizi ifade edebilmek hem kendinize hem de çevrenize yararken, para ile ilgili sorunları çözmek, uzun vadeli planlar yapmanıza olanak sağlayacak. 

Haftanın genelinde seyahatler, harcamalar ve yatırımlar ile ilgili büyük hamleler yapacağınıza işaret eden Merkür, 23 Ekim'den sonra Güneş'in Akrep burcuna geçişi ile birlikte kazancın daha fazla olacağı bir dönemin başlamasına yardımcı olabilir.

Hafta sonu genelinde ilişkilerinizde, evliliğinizde veya çocuklarınız ile ilgili kararlarınızda doğru yönlendirmeler yaptığınızı görecek, kendiniz ile gurur duyacaksınız.

Hizmet sektöründe çalışan Boğlar, hafta ortasından itibaren iletişimle ilgili yanlış anlaşılmalar takılmayıp sakın kalmaya gayret etmeli. Biraz insanlara zaman verin ve sakin kalmaya, derin nefes almaya çalışın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat