Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

889
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burçları ve yükselen Boğalar,

21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu da sizin yurtdışı bağlantılı işlerinizi ilgilendiriyor. Bu alanlarda şanslı olacaksınız. Işığınızı, yaratıcı tarafınızı insanlara daha rahat gösterebileceksiniz. Bu anlamda istekli olacaksınız. Fikirlerinizi çevrenizdekilerle ve toplumla daha fazla paylaşmak isteyeceksiniz. Aşina olmadığınız kültürlerdeki, farklı insanlarla birtakım haberleşmeler gündeme gelebilir. 

Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Merkür de aynı tarihte gerilemeye başlayacak. Basın - yayın - medya alanındaki Boğalar için geçmişten gelen birtakım konular gündeme taşınabilir. Satış - pazarlama - reklamcılık alanlarında çalışan Boğalar geçmişten verdiğiniz sözlerle karşılaşabilir, kendinizi rahat hissedemeyebilirsiniz. Burada durup eksik olan ne varsa gözden geçirirseniz bu haftayı daha rahat atlatacaksınız. 

Bazı Boğalar uzak akrabaları ile ilgili birtakım haberler alabilir. 

21 Aralık'ta Mars Balık burcuna geçiyor. Bu haftadan itibaren etkisini şiddetli bir şekilde gösterecek. Gelecek planlarınız adına girişim yapmak için kendinizde ekstra güç hissedeceksiniz. Çalıştığınız konularda, kariyerinizin gelirlerini elde edebilmek adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da daha aktif olduğunuz bir dönemdesiniz ancak yanlış anlaşılmalara da açık olduğunuzu söylemem gerekiyor. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat