Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,682
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu haftaya 17 Nisan Pazar günü gerçekleşen Mars gerilemesiyle girdik. Bazılarınız "her zaman bir şeyler geriliyor" diyeceksiniz, haklısınız. Bir şeyler sakin ve güzel giderken bazı şeylerde aksamalar ve pürüzler olabiliyor. Hayatın da düzeni bu aslında. Hiçbir zaman hiçbir şey dört dörtlük olamıyor maalesef. 

Mars'ın geri hareketi sizi hangi alanda etkiliyor ona geçmek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla Mars'ın geri hareketi sizin için şu an ortaklaşa işler, eşinizin maddi durumu ve ortak para hanenizde gerçekleşiyor. Bu alanlarda insiyatif alamamak, belki biraz pasif ve olaylara seyirci kalmak durumunda olabilirsiniz. Çünkü Mars bizim mücadele alanımız. Biraz da cinsel temalı konuları da ilgilendiriyor pek tabii ve bu durumda da önümüzdeki birkaç aylık süreçte bazı pürüzler yaşamanız olası görülüyor. Eşinizin parasal durumunda hâlâ birtakım pürüzler devam ediyor; para çıkışları, ödemeler gündeminizden düşmüyor. Ortak iş yaptığınız kişilerle aranıza soğukluk girebilir ve aksiyon almakta zorlanabilirsiniz.

22 Nisan'a baktığımızda bir dolunay oluğunu görüyoruz. Akrep burcunda gerçekleşecek bu dolunay sizin karşıt hanenizde yer alacak. Evlilik teması, aşk konuları, sevdiğiniz insanla aranızdaki diyaloglar önem taşıyacak. Aranızdaki ilişkiyi tekrar gözden geçireceksiniz. Bu dönemde herhangi bir tartışma olasılığına karşı sakinliğinizi elden bırakmayın lütfen. Çünkü bu dönemde kopuşlar veya ani bitişler yaşanabilir. Hayatınızdan birini çıkarmak isteyebilir, uzun zamandır kötü giden bir ilişki içerisindeyseniz onu bırakma kararı alabilirsiniz. Tabii bu söylediklerim her Boğa için geçerli değil. Sağlam bir ilişkiye sahip olanlar korkmasınlar. Onlar ufak bir pürüzle atlatıp yollarına devam edeceklerdir. Merak etmeyin?

Genel anlamda ikili ilişkilerle ilgili bir hafta bu hafta sizin için... Kıskançlıklar veya manipüle edici durumlara karşı tedbirinizi alın ve yolunuza devam edin. 

Güzel bir hafta olması dileğimle... Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat