Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

413
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Bu, iletişiminizi daha etkili kullanmanızı sağlayacak, yakın çevre diyaloglarınızı gündeme getirecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Partnerinizle ilgili görüşmeler yapıp, onlardan destek alacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktifsiniz. Gelecekle ilgili hayal gücünüz çok aktif bu dönemde. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınız size birçok alanda fayda sağlayacaktır. 

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda kendinizi çok cesur hissedebilirsiniz. İç dünyanızda flörtözsünüz. Evinizde, ailenizde ve aile gibi gördüğünüz insanlarla olan diyaloglarınızdan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak kariyeriniz, işiniz ile ilgili sorumluluklarınızı da aksatmamanız gereken bir dönemdesiniz. Hem ailenizi hem de kariyerinizi, iki enerjiyi iyi bir şekilde dengeleyebilirseniz başarıyı yakalayacaksınız. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Hayatınıza bu dönemde yeni bilgiler girebilir. Hayatınıza girecek pratik bilgilerle yaşamınızın daha kolaylaştığının farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat