Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

610
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da kendinize odaklı, hayattan keyif almak istediğiniz konularla ilgilenerek ya da kendi dış görünümünüze özenerek başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından; sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla uyumlu başlayacak ve konularınızı yurtdışı bağlantılı işlerle bağlarken hali hazırdaki enerjilerden destek alacaksınız. Plüton üçgenine akan enerji ile de kalıcı başlangıçlar yapabilirsiniz.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Ortak para konularınız, kredi borç meseleleriniz artık hareketlenecek. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. Ay Boğa'dayken biraz stabil bir enerjiyle keyif yapan siz, Ay'ın İkizlere geçmesiyle birlikte özellikle para meselelerinde hareketleniyorsunuz.

Haftanın önemli olayına gelecek olursak, özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Hayatınızda özellikle yabancılar, yurtdışı ile alakalı işleriniz, reklam pazarlama konularınız, inançlarınız sizin deneyim alanlarınız olacak. Bu alanda doğru kullanılmazsa zararlı olabilecek bir enerji açığa çıkabilir. Güç mücadelelerine mutlaka çekileceğiz, güç kazanmak isteyeceğiz. Kendimizi bilmeye dikkat edelim, yani özellikle kibirden, kendimizi beğenmişlikten biraz uzak durmak çok önemli olacak. Ay da Satürn ile karşıt açıda, birden enerji kontrolden çıkıp negatife dönebilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda yakın çevremizle, akrabalarımızla ilgilenerek bitireceğiz ve Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz ikili ilişkilerimiz partnerimiz olacak. Güzel birliktelikler dilerim. 

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat