Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,569
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta duygusal alanlarınızda hareketli ve ilişkilerinize dönük olacağınız bir süreç söz konusu. Öncelikle beraberliklerinizle ilgili ölçülü ve derinden bakan tavırlarınız öne çıkıyor. İlişkinizi kontrol etme dürtünüz baskın olsa da meselelere derinden bakma ve çözüm üretme eğiliminiz artacak. Yani beraberliklerinizde bu hafta daha çok ayaklarınızın yere sıkı bastığı ve mantığınızla hareket etme eğilimlerinizin arttığı durumlar söz konusu. 

Boğa burcu bu hafta

Maddi alanlarınızda özellikle ticari beklentiler ve girişimler adına yine yoğun etkiler var. Genel olarak bu hafta ani kararlar alma, sizi bir süredir sıkan konularla ilgili keskin adımlar atma eğilimleriniz nedeniyle bilhassa maddi konularda düşünerek hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

Bu hafta pazartesi ve salı günleri maddi alanlar ve ikili ilişkileriniz ve çevrenizle olan diyaloglar sizin için daha vurgulu olacak. Koşturmanız ve uzun telefon görüşmeleri yapmanız olası.
 
Çarşamba ve perşembe günleri biraz daha kendi alanlarınıza dönük, ev ve aile konularına odaklı olacaksınız. Diğer yandan yakın akrabalar, kardeşler hafta ortası önem verdikleriniz arasında olabilirken, kısa seyahatler yapmak gerekebilir. 

Cuma günü ve hafta sonu boyunca ise yolculuklar, ani seyahat planları, bir süredir beklettiğiniz konularda birden harekete geçme arzusu sizin için vurgulu olacak. Bu hafta cumadan itibaren sabit planlar yapmayın, bakış açınız ani değişikliklere ve adımlara daha yakın olacağı için fikir değiştirmeniz olası. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat