Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,885
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar,

Bu hafta pazartesi ve salı günü mali alanda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle biraz dikkatli olmanızda, hatta biraz da boşvermiş olmanızda fayda var. Çünkü kendinizi engellenmiş hissedeceksiniz. Bir kredi talebiniz varsa başvurularınız pazartesi ya da salı günü reddedilebilir. Para ile ilgili işlerinizi çarşamba-perşembe günlerine bırakmanızda fayda var. Çünkü bu iki gün boyunca çok özel kararlar alacak, hayata karşı yeniden heyecan duymaya başlayacaksınız. Çocuklarınız veya partneriniz varsa onunla birlikte hayatınızda köklü değişiklikler planlayacaksınız. Belki de uzun zamandır ilk kez bu kadar heyecan duyacağınız kararlar alacaksınız. Kent dışına çıkabilir, taşınabilir, yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Hayatınızın bundan sonraki dönemini daha iyi geçirme çabasında olacaksınız.

Cuma gününden itibaren Ay Aslan burcuna yerleşecek. Artık eviniz, aileniz ve ruhsal dinginlikle ilgili düşünceler içine gireceksiniz. Bu anlamda çok da güzel adımlar atacaksınız çünkü hafta sonundan itibaren gökyüzü son derece güzel.

Pazar günü Güneş Koç burcuna yerleşiyor. Başka tüm burçlar için enerjik bir dönem başlarken, siz biraz daha içe dönmek, yalnız kalmak, bu aralar yaşadığınız huzurun ve mutluluğun tadını çıkarmak isteyeceksiniz. 

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat